نگهداري نهال گردو


نهال گردو از ارقامي است که براي رشد و بازدهي تنها به يک کاشت ساده نياز ندارد و بايد رسيدگي هاي لازم براي باردهي و کيفيت محصول آن صورت بگيرد.هر نهال گردويي را که مي کاريد بهتر است قبل از هر چيزي با توجه به شرايط منطقه خود آن را مورد کاشت قرار بدهيد.


براي نگهداري نهال گردو يکسري از فاکتورها وجود دارد که بايد به آنها توجه کنيد در ابتدا بهتر است به ميزان آبياري و درست آبياري کردن توجه کنيد هر درختي براي رشد و بازدهي بيشتر به آبياري نياز دارد.چرا که آبياري موجب مي شود تا محصول شما باکيفيت تر بوده و ميزان باردهي بالاتر برود.


هر درخت گردويي به هرس کردن نياز دارد که هرس موجب مي شود تا شکل و فرم دهي درخت بهتر شود و شاخ و برگ هايي که اضافه هستند از بين بروند و بيماري و آفاتي باقي نمانند.بعد از هرس کردن بهتر است به کوددهي و تغذيه درخت توجهات لازم را داشته باشيد.


قبل از هر چيزي به ميزان فقر خاک درخت خود توجه کنيد اگر کمبودي وجود داشت بهتر است آن را رفع کنيد تا درخت براي رشد کمبود ديگري نداشته باشد.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


دانلود سرا دفتر ازدواج 30 و طلاق 18 تبریز ایران قازاق (IRAN KAZAKH ( Иран қазақ میرساب هر چی که بخوای MoonFesta دبستان دخترانه هیات امنایی حاج یدالله کیانی طراحی سایت کلبه کیاوش فروشگاه اینترنتی زناشویی ( فی کالا )